Wybieram catering dietetyczny Slow Chef – część II

W poprzednim miesiącu rozpoczęliśmy cykl “Wybieram catering dietetyczny Slow Chef “. Dziś prezentujemy kolejną rozmowę w ramach cyklu. Pani Alicja Jagielska rozpoczęła swoją przygodę z cateringiem dietetycznym Slow Chef ponad rok temu.  W dzisiejszym wywiadzie Pani Alicja opowiedziała nam dlaczego wybrała catering dietetyczny i jakie są efekty korzystania z diety od Slow Chef. 

catering dietetyczny Slow Chef

Korzystam z cateringu dietetycznego od… Catering dietetyczny Slow Chef pierwszy raz wypróbowałam około rok temu. Przygoda ta nie ma niestety charakteru ciągłego, ale często powracam do cateringu w celu skorygowania wagi i zaniedbań żywieniowych.

Na co dzień zajmuję się… Pracuję w firmie międzynarodowej. Moja praca ma charakter biurowy, zahacza o branżę IT.

Wybrałam dietę… SUPERFOODS.

Dieta ta jest najlepsza dla mnie, ponieważ… jest zbilansowana i różnorodna. Zaskakujący jest fakt, jak produkty można ze sobą niestandardowo łączyć. Każdego dnia dostarczany jest inny zestaw dań.

catering dietetyczny Slow Chef

Wybieram catering dietetyczny Slow Chef, ponieważ… jest bardzo prostym sposobem na zdrowe i smaczne odżywianie się. Nie ukrywam, że moim głównym motywem była chęć skorygowania wagi. I nadal jest. Szczerze mówiąc jest to bardzo wygodne. Dzięki temu zaoszczędzam mnóstwo czasu na wymyślaniu posiłków, zakupach, i wreszcie gotowaniu. Nie oszukujmy się, trudno jest zaaranżować 5 posiłków dziennie, które byłyby czymś innym niż kanapką, serkiem itp. W Slow Chef nie ma nudy.

Jakie efekty przynosi dieta? Moja waga jest jak bumerang. Dlatego właśnie często wybieram catering dietetyczny Slow Chef. Efekt, z ktorego jednak najbardziej się cieszę to moje wyniki krwi. Rok temu po 4 tygodniach Diety SUPERFOODS 1500 kcal, po raz pierwszy od miesięcy pozwolono mi oddać honorowo krew. Bardzo pozytwnie to odebrałam. Okazuje się, że mimo redukcyjnego charakteru diety jest ona bardzo wartościowa. Dlatego zdecydowałam się na catering dietetyczny Slow Chef.

Czy na diecie można się najeść? Dla mnie najtrudniejsze są zawsze pierwsze dwa dni, kiedy organizm się przyzwyczaja do nowego sposobu odżywiania. Kolejne dni są już łatwe, jak najbardziej można się najeść. Jedynie z czym człowiek walczy, tak jak na każdej diecie, to „jedzenie dla przyjemnosci”. Jednak ta kwestia również rozwiązuje się po kilku dniach, po 3-4 dniach diety przechodzi mi chęć na słodycze.

catering dietetyczny Slow Chef

Catering dietetyczny sprawił, że moje życie stało się… na pewno wygodniejsze. Nie lubię gotować, ale lubię jeść. Catering zaspakaja mój „głód” na podjadanie. Pamiętam zupę, szczawiową, do której bardzo sceptycznie podeszłam, a okazała się wyśmienita.

Czy catering dietetyczny jest mniej smaczny od tradycyjnej kuchni? Na pewno nie. Uważam, że catering jest bardzo dobrą opcją dla ludzi, którzy lubią po prostu jeść dobrze, smacznie i zdrowo. Może czasem niestandardowo, jeżeli porównamy go z tradycyjną polską kuchnią.

Moje ulubione danie to: Uwielbiam śniadania. Są one zawsze syte. Do moich faworytów należą owsianki.

Comments:0

Dodaj komentarz