Wybieram catering dietetyczny Slow Chef Catering Dietetyczny Szczecin

Wybieram catering dietetyczny Slow Chef – część I

W ramach cyklu “Wybieram catering dietetyczny Slow Chef” będziemy publikowali rozmowy z osobami, które zdecydowały się na tę formę zdrowego odżywiania i odchudzania. Dlatego w dniu dzisiejszym prezentujemy rozmowę z jednym ze stałych Klientów Slow Chef Catering Dietetyczny. Pan Bartosz Narożny na co dzień prowadzi Akademię Języków Obcych Germanin.pl. Natomiast od siedmiu miesięcy jest naszym Klientem. Pan Bartosz opowiedział nam o tym, dlaczego zdecydował się na catering dietetyczny, jaką wybrał dietę, i jakie efekty przynosi dieta Slow Chef! 🙂  

wybieram catering dietetyczny Slow Chef Catering Dietetyczny Szczecin

Korzystam z cateringu dietetycznego Slow Chef od… 6. grudnia 2018, kiedy to postanowiłem sprawić sobie mały prezent na Mikołajki.

Na co dzień zajmuję się… Na co dzień poświęcam się swojej pasji, którą jest prowadzenie własnej Akademii Języków Obcych. Spełniam się zawodowo jako metodyk i wykładowca.

Wybrałem dietę… Superfoods.

Dieta ta jest najlepsza dla mnie, ponieważ… w jej ramach otrzymuję codziennie pięć prawidłowo zbilansowanych posiłków składających się ze świeżych produktów, które zawierają wyjątkowo cenne składniki dla mojego organizmu.

Wybieram catering dietetyczny Slow Chef, ponieważ… chcę optymalnie godzić ze sobą obowiązki domowe z życiem zawodowym. Natomiast oferta Slow Chef pozwala mi uniknąć żmudnego stania w kolejkach podczas zakupów oraz zaoszczędzić czas potrzebny na przygotowanie posiłków. Do tego mam pewność, iż codziennie spożywam odpowiednią ilość składników pokarmowych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania mojego organizmu.

Jakie efekty przynosi dieta Slow Chef?
Po siedmiu miesiącach stosowania diety wspartej regularnymi ćwiczeniami udało mi się schudnąć prawie 20 kg. Ponadto znacząco obniżył mi się również poziom złego cholesterolu, a poziom cukru we krwi powrócił do normy. W rezultacie, Dieta Superfoods sprawia, że czuję się nie tylko zdrowy, ale i pełen energii.

Czy na diecie można się najeść?
Wybrany przeze mnie wariant składa się z trzech większych i dwóch mniejszych posiłków. Po ich spożyciu czuję się syty. Regularne jedzenie co trzy godziny pozwala mi uniknąć napadów wilczego głodu. Oduczyłem się również podjadania niezdrowych przekąsek pomiędzy posiłkami.

Catering dietetyczny sprawił, że moje życie stało się… znacznie przyjemniejsze. Zamawiając posiłki Slow Chef, nie tylko zadbałem o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Zaoszczędzam ogromną ilość czasu, którą musiałbym poświęcić na gotowanie. Codzienne godziny, które zyskałem, przeznaczam na realizację własnych pasji oraz kontakty z przyjaciółmi.

Czy catering dietetyczny jest mniej smaczny od tradycyjnej kuchni?
Absolutnie nie! Cała dieta składa się z kilkudziesięciu różnorodnych przepisów, które każdego dnia urozmaicają moje posiłki. Dlatego też przez cały tydzień na moim talerzu nie ma miejsca dla kulinarnej nudy.

Moje ulubione danie to… wegetariańska wersja tatara oraz ciekawie skomponowana wersja autorska paprykarza szczecińskiego. Oba dania zaskakują smakiem. Dlatego wybieram catering dietetyczny Slow Chef. 🙂