Kilka słów o nas

Jedzenie Slow Chef - catering dietetyczny Szczecin

 

Cześć, tu catering dietetyczny Slow Chef

Jesteśmy cateringiem dietetycznym ze Szczecina i od 2017 roku dostarczamy Wam zdrowe i pożywne posiłki pod same drzwi! Działamy lokalnie na terenie województwa zachodniopomorskiego, więc masz pewność, że posiłki nie jadą do Ciebie przez pół Polski. Co więcej! Przyświeca nam idea slow food, która zrodziła się we Włoszech i polega na celebrowaniu jedzenia, niespiesznemu konsumowaniu. Do tego opiera się na lokalności i sezonowości. A to znaczy, że korzystamy z lokalny dostawców oraz sezonowych warzyw i owoców. Oczywiście nie włoskich, tylko naszych szczecińskich i z województwa zachodniopomorskiego.

Nasze diety to nie tylko walory smakowe. Dzięki nim czujesz się lżej, masz więcej energii, Twoje wyniki badań się poprawiają, masz ładniejszą skórę, włosy i paznokcie. A co najważniejsze, MASZ WIĘCEJ CZASU!

Cieszy nas, że coraz więcej osób ceni sobie naszą lokalność, ekologicznych dostawców oraz sezonowe warzywa i owoce na talerzu. Nasze diety są zróżnicowane, więc dla siebie znajdą coś zarówno mięsożercy, jak i weganie. Na każdym pudełkiem czuwają szefowa kuchni i dietetyczka!

Nasz team Slow Chefa od kuchni

Natalia

Nasza matka założycielka, która Slow Chefa wymyśliła i każdego dnia dogląda jego rozwoju, kobieca połówka Najwyższej Izby Kontroli Slow Chefa. Prywatnie lubi czytać książki, zwłaszcza te napisane przez kobiety, jej ulubioną pisarką jest Olga Tokarczuk. Lubi również oglądać seriale kryminalne. Natalia od kuchni to fleksitarianka, która praktykuje jogę i ma bzika na punkcie zdrowego jedzenia! Rodowita Szczecinianka.

Patryk

W duecie z Natalią kieruje Slow Chefem. Jest drugą połową Najwyższej Izby Kontroli. Po godzinach fan piłki nożnej i Pogoni Szczecin. Od kuchni: na Diecie Drwala i fan rapu Palucha, czyli nie z kremem rurka, tylko bit tłusty jak smalec. W domu główny kucharz.  Rodowity Szczecinianin, który lokalność ma we krwi!

Co oferujemy?


Catering dietetyczny Slow Chef Szczecin to aż 9 diet do wyboru! Każda z nich została opracowana i dostosowana do potrzeb i stylu jedzenia. W ramach każdej diety otrzymujesz 4, 5 lub 6 posiłków, których kaloryczność dostosowujesz do swoich potrzeb.

Naszą supermocą jest lokalność, więc pudełka nie jadą do Ciebie przez pół Polski. Dzięki temu dania są zawsze świeże i aromatyczne, gotowe do zjedzenia od razu lub do podgrzania. Plusem jest to, że oszczędzasz czas na gotowaniu i sterta naczyń ze zlewu znika. Posiłki od Slow Chef Szczecin możesz podgrzać w mikrofalówce lub w piekarniku.

Uwielbiamy myślenie out of the box, które zgrabnie łączymy w codziennej pracy z naszymi pudełkami cateringowymi. Ciągle szukamy nowych pomysłów na urozmaicenie diety, dlatego stawiamy chociażby na mąki pełnoziarniste, które pozytywnie wpływają na zdrowie jelit (które jest dla nas bardzo ważne i zależy od ilości błonnika w diecie).

Jakich produktów używamy?


Nie chodzimy na kompromisy.

Jak jajka - tylko z wolnego wybiegu, bo jajka są potężną dawką witamin i składników mineralnych, więc lubimy, kiedy są wybitnej jakości.

Jak oleje - tylko nierafinowane. Do dań na zimno i dressingów używamy olejów tłoczonych na zimno. Oleje, z których korzystamy przechowujemy w chłodni, w ciemnych opakowaniach. Wiemy, że nie wystarczy tylko dobrej jakości olej, trzeba też jeszcze go profesjonalnie przechowywać. Wtedy zachowuje wszystkie wartości odżywcze.

Nasza Najwyższa Izba Kontroli Slow Chefa wraz z dietetyczką regularnie sprawdza magazyn, więc mamy każdy produkt pod kontrolą.

W każdym aspekcie dbamy o najwyższą jakość!

 

Znajdziesz nas na Facebooku oraz Instagramie.

 

O nas

Updated on 2021-11-28T10:01:32+00:00, by njmichalak.