Kilka słów o nas

Jedzenie Slow Chef - catering dietetyczny Szczecin

 

Cześć, tu catering dietetyczny Slow Chef

Jesteśmy cateringiem dietetycznym ze Szczecina i od 2017 roku dostarczamy Wam zdrowe i pożywne posiłki pod same drzwi! Działamy już praktycznie w całej Polsce. Nasz catering dowozimy do blisko 9 tys. miejscowości!

Przyświeca nam idea slow food, która zrodziła się we Włoszech i polega na celebrowaniu jedzenia, niespiesznemu konsumowaniu. Do tego opiera się na lokalności i sezonowości. A to znaczy, że korzystamy z lokalnych dostawców oraz sezonowych warzyw i owoców.

Nasze diety to nie tylko walory smakowe. Dzięki nim czujesz się lżej, masz więcej energii, Twoje wyniki badań się poprawiają, masz ładniejszą skórę, włosy i paznokcie. A co najważniejsze, MASZ WIĘCEJ CZASU!

Cieszy nas, że coraz więcej osób ceni sobie naszą lokalność, ekologicznych dostawców oraz sezonowe warzywa i owoce na talerzu. Nasze diety są zróżnicowane, więc dla siebie znajdą coś zarówno mięsożercy, jak i weganie.

Nasz team Slow Chefa od kuchni

Natalia

Nasza matka założycielka, która Slow Chefa wymyśliła i każdego dnia dogląda jego rozwoju, kobieca połówka Najwyższej Izby Kontroli Slow Chefa. Prywatnie lubi czytać książki, zwłaszcza te napisane przez kobiety, jej ulubioną pisarką jest Olga Tokarczuk. Lubi również oglądać seriale kryminalne. Natalia od kuchni to fleksitarianka, która praktykuje jogę i ma bzika na punkcie zdrowego jedzenia!

Patryk

W duecie z Natalią kieruje Slow Chefem. Jest drugą połową Najwyższej Izby Kontroli. Po godzinach fan piłki nożnej. Od kuchni: na Diecie Drwala i fan rapu Palucha, czyli nie z kremem rurka, tylko bit tłusty jak smalec. W domu główny kucharz.

Co oferujemy?


Catering dietetyczny Slow Chef Szczecin to aż 8 diet oraz Program z Wyborem Menu! Każda z nich została opracowana i dostosowana do potrzeb i stylu jedzenia. W ramach każdej diety otrzymujesz 4, 5 lub 6 posiłków, których kaloryczność dostosowujesz do swoich potrzeb.

Naszą supermocą jest lokalność. Dzięki temu dania są zawsze świeże i aromatyczne, gotowe do zjedzenia od razu lub do podgrzania. Plusem jest to, że oszczędzasz czas na gotowaniu i sterta naczyń ze zlewu znika. Posiłki od Slow Chef Szczecin możesz podgrzać w mikrofalówce lub w piekarniku.

Uwielbiamy myślenie out of the box, które zgrabnie łączymy w codziennej pracy z naszymi pudełkami cateringowymi. Ciągle szukamy nowych pomysłów na urozmaicenie diety, dlatego stawiamy chociażby na mąki pełnoziarniste, które pozytywnie wpływają na zdrowie jelit (które jest dla nas bardzo ważne i zależy od ilości błonnika w diecie).

Jakich produktów używamy?


Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, lokalnymi dostawcami.

Gospodarstwo Ekologiczne Sątyrz - to z tego gospodarstwa należącego do organizacji Slow Food Szczecin, pochodzą kiszone ogórki oraz kiszona kapusta, które znajdujecie w swoich pudełkach.

Mikroliście od Green Love - Od początku działalności naszej firmy korzystamy z lokalnych mikroliści, które rosną na miejscu, w Szczecinie.

Pstrąg radewski - lokalna ryba prosto z województwa zachodniopomorskiego ląduje w waszych torbach.

Chleb z piekarni państwa Reczyńskich - kto w Szczecinie nie zna pachnącego chleba żytniego na zakwasie od państwa Rzeczyńskich, roznoszącego się na całą ulicę Rayskiego?

Śledzie z gospodarstwa rybackiego Zubowicz - kolejny zachodniopomorski produkt regionalny, znany w całym Szczecinie, najlepszy śledzik tylko od Zubowiczów!

 

To tylko kilku dostawców, z którymi stale współpracujemy. I z każdym miesiącem ta lista się wydłuża. W każdym aspekcie dbamy o najwyższą jakość naszych produktów.

 

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Zaobserwuj nas na Facebooku oraz Instagramie.

 

O nas

Updated on 2024-01-02T10:04:09+00:00, by njmichalak.