Catering Dietetyczny Szczecin 

Co wyróżnia dietę pudełkową Slow Chef?

 

Wiemy, że zdrowe jedzenie to ważny aspekt dla wielu osób. Jednakże nie każdy ma czas, by komponować posiłki, robić zakupy oraz wszystko przyrządzać. Dlatego jesteśmy my!

Slow Chef Catering Szczecin opiera się na idei slow food, która sprzeciwia się wszystkiemu, co fast: żywności wysokoprzetworzonej, fast foodom, słodzonym napojom i wszelkim niezdrowym produktom. Idea slow food przyświeca nam od początku działania diety pudełkowej Slow Chef. Dobieramy wszystkie składniki bardzo starannie pod czujnym okiem naszej dietetyczki.

Dostarczamy diety o świetnie skrojonej kaloryczności, więc masz pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi wszystkiego, co najlepsze. Możesz cieszyć się cudowną energią przez cały dzień.

Dieta pudełkowa Slow Chef, wspierasz lokalnych dostawców

Wybierając catering dietetyczny Slow Chef, musisz wiedzieć bardzo ważną rzecz! My dostarczamy Ci produkt, który można nazwać końcowym. A tak naprawdę ta droga ma bardzo dużo kroków. Zaczynamy od lokalnych dostawców, gdzie kupujemy poszczególne składniki. To oni są na początku naszego Slow Chef łańcucha, który kończy się u Ciebie pod drzwiami. Kiedy już wybierzemy wszystkie składniki, to zabieramy się do komponowania dań. Wszystkie pudełka są zamykane próżniowo, co daje świeżość posiłków.

Lokalność to dla nas bardzo ważna sprawa i duma, ponieważ dzięki temu posiłki nie jadą do Ciebie przez całą Polskę. Lokalność to coś więcej niż tylko sama lokalizacja. To sprawdzeni dostawcy, którzy stawiają na pierwszym miejscu bardzo wysoką jakość produktu, który dostarczają. To dla nas niezwykle ważne, ponieważ wybierając Slow Chef Szczecin, pozwalasz nam wspierać naszych dostawców i cały nasz region!

Catering Szczecin ceny

Minimalny okres zamówienia cateringu dietetycznego Slow Chef Szczecin wynosi 5 dni. Najtańszy catering kosztuje na 5 dni tylko 290 zł!
Zachęcamy przede wszystkim do spróbowania, tydzień to świetny czas na przeprowadzenie takiego testu. Aby sprawdzić czy rzeczywiście się to kalkuluje (a wiemy, że tak!), to najlepiej zacznij catering z praktycznie pustą lodówką. Po tygodniu jedzenia diety pudełkowej Slow Chef policz swoje finanse. Przekonasz się, że w portfelu zostanie Ci naprawdę przyjemna suma. Oczywistością jest, że z naszą dietę musisz zapłacić, ale masz już wszystko zapewnione, bo nasze pojemniki cateringowe zawierają wszystko czego potrzebujesz. A im mniej chodzisz do sklepu, tym mniej kuszą Cię rzeczy, które wcale nie były Ci potrzebne, a i tak lądowały w Twoim koszyku.

Jak wybrać catering dietetyczny?

Możesz to zrobić samodzielnie! Wystarczy, że klikniesz w naszą ofertę. Tam znajdziesz 8 diet, które są dopasowane zarówno do potrzeb osób będących weganami, wegetarianami, fleksitarianami czy mięsożercami. Dla osób, które ćwiczą, chcą schudnąć czy są w ciąży.

A jeśli nie wiesz jak się w tym połapać, to możesz skontaktować się z naszą dietetyczką. Pomoże Ci w wyborze diety dopasowanej do Twoich potrzeb! Z nami dowiesz się jak się zdrowo odżywiać i zaczniesz najpiękniejszą przygodę z jedzeniem!

Catering dietetyczny Slow Chef Szczecin

Updated on 2022-11-17T14:45:16+00:00, by njmichalak.