Wybieram catering dietetyczny ze Szczecina od Slow Chef – część III

Prezentujemy kolejny wywiad z naszej serii “Wybieram catering dietetyczny Slow Chef“. Przeprowadziliśmy krótką rozmowę z Tomkiem Wieczorkiem, który wybrał catering dietetyczny ze Szczecina i korzysta z niego od lutego 2019 r. Sprawdźcie którą dietę wybrał młody mężczyzna prowadzący aktywny tryb życia 🙂 

Korzystam z cateringu dietetycznego od lutego 2019 r. 

Na co dzień zajmuję się fotografuję, dużo ganiam, robię rzeczy.  Jak widać, prowadzę dosyć aktywny tryb życia. 

Wybrałem dietę Wegetariańską z rybami.

Dieta ta jest najlepsza dla mnie, ponieważ kocham warzywa i możliwości kulinarne, jakie dają. 

 

Wybrałem catering dietetyczny, ponieważ sporo pracując zależało mi na ograniczeniu czasu jaki poświęcałem na przygotowywanie posiłków. Poza tym, paczka z jedzeniem codziennie rano sprawia, że nie muszę już też przez 5 dni robić zakupów. Dlatego wybieram catering dietetyczny ze Szczecina od Slow Chef.

Jakie efekty przynosi dieta? Udało mi się zacząć podchodzić regularnie do posiłków. Wcześniej zdarzało mi się jeść jeden posiłek w ciągu dnia, albo o dziwnych godzinach. Dlatego teraz dzięki rozdzieleniu tych posiłków, moje samopoczucie jest o wiele lepsze.  

Czy na diecie można się najeść? Nawet trzeba! 🙂

Catering dietetyczny sprawił, że moje życie stało się odrobinę bardziej zorganizowane. 

Czy catering dietetyczny jest mniej smaczny od tradycyjnej kuchni? Sam uwielbiam gotować i potrafię docenić kiedy za gotowanie biorą się pasjonaci. Jest to zdrowe i smaczne, pełnoprawne jedzenie.

Moje ulubione danie to: Mam słabość do zup, mogę jeść je o każdej porze dnia i nocy. 

Comments:0

Dodaj komentarz