Catering Dietetyczny Stargard 

Wybierz dietę pudełkową Slow Chef

catering dietetyczny StargardZdrowe jedzenie to bardzo ważna rzecz dla coraz większej ilości osób. Niestety obecne czasy i szybkość życia sprawiają, że mamy na wszystko coraz mniej czasu, także na gotowanie! A przecież, żeby coś ugotować trzeba mieć jeszcze składniki, które należy kupić. A to także zajmuje czas! Dlatego jesteśmy my!

Slow Chef Catering Stargard to jedzenie, które tworzone jest zgodnie z ideą slow food, która sprzeciwia się żywności wysokoprzetworzonej, słodzonym napojom, fast foodom i niezdrowym produktom. Jesteśmy dumni, że ta idea przyświeca nam od początku stworzenia diety pudełkowej Slow Chef. Każdy składnik jest przez nas starannie dobierany, a nad wszystkim czuwa dietetyczka.

Kaloryczność naszych diet jest doskonale wyliczona, więc masz 100% pewność, że Twój organizm otrzymuje wszystko to, co najlepsze. W efekcie masz więcej energii przez cały dzień, a Twoje zdrowie się poprawia.

Catering dietetyczny Slow Chef wspiera lokalnych dostawców

Lokalność produktów to jeden ważnych aspektów idei slow food. Dlatego w Slow Chefie wspieramy lokalnych dostawców, których znamy od lat! Nasi dostawcy kierują się najwyższą jakością oraz znajomością potrzeb swojego produktu. Dlatego też my mamy pewność, że w naszych pudełkach cateringowych dostarczamy Ci najwyższej jakości produkty, które są smaczne i zdrowe. Dla zachowania aromatu każde nasze pudełko zamykane jest próżniowo.

Stawiamy na lokalność z jeszcze jednego powodu. Posiłki nie jadą do Ciebie przez cały kraj! Otrzymujesz śniadania, obiady i kolacje, które tak naprawdę przed chwilą opuściły naszą kuchnię! Wybierając Slow Chef Stargard, wspierasz całą lokalną sieć dostawców!

Catering Stargard ceny

W Slow Chefie minimalny okres zamówienia diety pudełkowej wynosi 5 dni, a najtańszy catering na 5 dni kosztuje tylko 290 zł! Jeśli się wahasz, to zachęcamy do spróbowania. Tydzień to idealny czas na to, by sprawdzić nasze smaki i zobaczyć tę oszczędność czasu. Polecamy zacząć z pustą lodówką. Dlaczego? Wtedy najlepiej widać moc naszego cateringu, ponieważ szybko dostrzeżesz, że w portfelu zostanie Ci przyjemna sumka. Rzecz jasna, za naszą dietę należy zapłacić, ale masz już wszystko zapewnione. Dodatkowo wycieczki do sklepu nigdy nie kończą się tylko na liście produktów do kupienia. Zawsze przyniesiesz coś dodatkowego, co wcale nie jest potrzebne. Z nami tego unikniesz!

Jak wybrać catering dietetyczny Slow Chef?

Kliknij naszą ofertę. Mamy aż 8 diet, które dopasowane są do osób jedzących mięso oraz tych mięso wykluczających. Mamy diety dla osób ćwiczących. Z nami dowiesz się jak się zdrowo odżywiać i mieć więcej czasu!

 

Catering dietetyczny Slow Chef Stargard

Updated on 2023-08-26T11:26:38+00:00, by njmichalak.