Catering Dietetyczny Goleniów 

Dieta pudełkowa Slow Chef to najlepszy wybór!

Coraz więcej osób zwraca uwagę na to, co je oraz czy jest to dobre dla organizmu. Bardzo nas to cieszy, ponieważ temat zdrowego jedzenia jest bliski naszemu sercu od wielu lat. Niestety, wiele osób zwraca uwagę na to, że ma coraz mniej czasu i zobowiązania zawodowe często blokują drogę do jakościowego jedzenia. Na szczęście znamy ten problem i mamy na niego idealnie proste rozwiązanie!

Slow Chef Catering Dietetyczny Goleniów to wysokiej jakości catering dietetyczny tworzony w zgodzie z ideą Slow Food. Idea ta stoi w opozycji do wszystkiego, co fast: żywności wysokoprzetworzonej, słodzonych napojów, fast foodów i niezdrowych produktów. Idea ta przyświeca nam od początku Slow Chefa. Mało tego! Przyświecała nam długo przed nim, ponieważ praktykowaliśmy ją w prywatnych kuchniach. U nas każdy składnik i produkt jest analizowany przed kucharzy i dietetyczkę.

Wyliczyliśmy kaloryczność diet w taki sposób, że dostarczamy Ci idealną dietę, która zaspokaja potrzeby organizmu, dodaje Ci więcej energii oraz polepsza Twoje zdrowie. A Ty masz więcej czasu na inne przyjemności!

Catering dietetyczny Slow Chef Goleniów i lokalni dostawcy

Idea Slow Food to przede wszystkim lokalność! Co to oznacza? Otóż produkty, z których tworzymy posiłki, pochodzą od lokalnych dostawców. Naszych znamy od lat i jesteśmy pewni jakości oraz procesów wytwarzania produktu, który finalnie trafia do Twojego pudełka cateringowego. Dzięki temu cieszymy się, że wszystko jest z regionu, a Ty jesz dobry dla zdrowia posiłek. Dla zachowania świeżości wszystkie pudełka zamykane są próżniowo.

Lokalność daje nam jeszcze jedną szczególną moc! Posiłki nie jadą do Ciebie przez pół Polski! W praktyce oznacza to, że jesz produkt, który jeszcze przed chwilą był w naszej kuchni! Catering Dietetyczny Slow Chef Goleniów to najlepsza droga do tego, by wspierać lokalnych dostawców i cieszyć się wyjątkowymi smakami.

Catering Goleniów ceny

U nas minimalny okres zamówienia diety pudełkowej to 5 dni. Najtańszy catering Slow Chef Goleniów na 5 dni wynosi tylko 290 zł! Jest to idealny czas, by przetestować takie rozwiązanie. Zwłaszcza dla osób, które nigdy z cateringu nie korzystały. Przez tydzień szybko zobaczysz, ile czasu zostaje Ci na pozostałe sprawy. Nie musisz stać w kolejkach. Ba! Nawet nie musisz myśleć o zakupach! Prosto pod Twoje drzwi trafią nasze posiłki, które możesz także zabrać sobie do pracy!

Jak wybrać catering dietetyczny?

Do wyboru masz aż 8 diet. Wystarczy kliknąć naszą ofertę! Przygotowaliśmy diety dla osób, które jedzą mięso oraz dla wegan, wegetarian, fleksitarian. Także dla osób intensywnie ćwiczących! Z nami zaczniesz jeść zdrowo i będziesz mieć więcej czasu.

Catering dietetyczny Slow Chef Goleniów

Updated on 2022-11-17T14:35:40+00:00, by njmichalak.