“Wybieram lokalne pudełka. Posiłki nie jadą do mnie przez pół Polski”

Dzień dobry! Po małej przerwie spowodowanej ogromem pracy, wracamy z kolejnym wywiadem. Dziś pani Patrycja Gołaszewska opowiedziała nam o tym jak z nami przechodziła na Dietę Wegetariańską i za które dania najbardziej ceni lokalne pudełka od Slow Chef

Zamawiam dietę pudełkową Slow Chef od: 

prawie roku i nie zamierzam przestać!

Na co dzień zajmuję się…

prowadzeniem własnego biznesu, zajmuję się makijażem permanentnym i dbaniem o piękny wygląd moich klientek.

Wybrałam dietę…

rozpoczynałam przygodę z cateringiem od Diety Wegeteriańskiej+ryby, a obecnie przeszłam na Dietę wegetariańską.

 

Dieta ta jest najlepsza dla mnie, ponieważ…

Początkowo wykluczyłam ze swojej diety mięso ale nadal jadłam owoce morza oraz ryby. Po kilku miesiącach przeszłam na Dietę Wegetariańską.

Wybrałam catering dietetyczny od Slow Chef ponieważ…

lubię jeść zdrowo. Dobre nawyki żywieniowe towarzyszą mi od dziecka. Na co dzień brakuje mi jednak czasu aby robić zakupy, gotować, sprzątać i wymyślać różne przepisy. Cieszę się, że te obowiązki mogłam oddać firmie, której zaufałam i nie muszę tracić już na to czasu w ciągu dnia. Korzystałam z różnych diet, testowałam większość cateringów dostępnych na rynku przez rok. Zdecydowałam się na Slow Chef z wielu względów, przede wszystkim dlatego, że posiłki mi smakują, a produkty są dobre jakościowo. Dodatkowym plusem dla mnie jest to, iż posiłki przygotowywane są w Szczecinie i nie jadą do mnie przez pół Polski. Lokalne biznesy powinny się wspierać! Od kiedy korzystam z cateringu nie zdarzyło się aby posiłki nie dotarły do mnie na czas lub aby były nieświeże.

Jakie efekty przynoszą lokalne pudełka?

Czuję się zdrowo, moja waga jest stabilna i nie chodzę głodna. Lokalne pudełka są nie tylko dla osób, które się odchudzają ale również dla tych którzy chcą jeść zdrowo.

Czy na diecie można się najeść?

Oczywiście! Posiłki są naprawdę syte i dość spore ale zależy to również od tego jaką kaloryczność sobie wybierzemy, dla mnie 1500 kcal jest optymalne.

 

Lokalne pudełka sprawiły, że moje życie stało się…

efektywniejsze, mogę więcej czasu poświęcić na pracę. Każda minuta dnia jest dla mnie ważna, z każdego dnia mogę korzystać na 100% nie przejmując się przyrządzaniem kolacji.

Czy catering dietetyczny jest mniej smaczny od tradycyjnej kuchni?

Wręcz przeciwnie! Catering dietetyczny jest bardzo smaczny, przekonali się o tym moi rodzice, którzy również byli zadowolonymi klientami. W diecie są tradycyjne dania, jak i nowoczesne, każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Moje ulubione danie to:

…najtrudniejsze pytanie! Jeśli miałabym wybrać jedno jedyne to moje najnowsze odkrycie chlebek bananowy! Daniem roku 2020! Ale uwielbiam również kuleczki kokosowe (czyli Rafaello – przypis SC :-)), mogę jeść je bez końca! Ponadto tortillę, sałatkę z pieczonym kalafiorem, paprykarz Slow Chefa, gzika, pieczone jajko z twarożkiem, obłędny był również serniczek i naleśniki.

Comments:1

Dodaj komentarz