Nowa dieta, tym razem Dieta Standardowa

Tu chlebek, tu bułka, czy będziesz jak kulka?

Zależy ci na zdrowszym odżywianiu, jednak nie chcesz rezygnować z potraw, które lubisz? Z oporem podchodzisz do idei popularnych diet opartych w pełni na warzywach czy roślinach strączkowych i  właściwie dostrzegasz w nich wartość, ale… jednak cię przerażają? Być może jesz zdrowo na co dzień, ale twój partner nie może przekonać się do takiego żywienia? Znamy ten scenariusz. Dlatego opracowaliśmy dietę z myślą właśnie o osobach jak ty, czyli naszą nowość – to Dieta Standardowa. 

Dieta Standardowa, czyli właściwie jaka?

Znajdziesz w niej jasny chleb, ziemniaki i wiele innych, codziennych produktów, takich z którymi doskonale się znasz. Jednak o skład nie musisz się martwić, jest ona równie zdrowa jak nasze pozostałe diety 🙂 Każde danie w Diecie Standardowej jest zdrowe, skrupulatnie sprawdzamy czy w produktach, których używamy #skladsiezgadza. 🙂 Z pewnością jednak znajdziesz w niej mniej kasz, roślin strączkowych i kiszonek. 

Trochę po naszemu

W Diecie Standardowej używamy pszennego chleba dobrej jakości. W diecie pojawia się  także więcej przetworów mącznych oraz więcej słodkich dań, choć nadal w zdrowszym wydaniu. Catering dla początkujących na diecie łączy więc ze sobą klasyczne dania Slow Chefa i smaki, które już znasz i lubisz. Co jeśli powiemy ci, że nie musisz diametralnie zmieniać swojego sposobu żywienia i wcale nie musisz rezygnować z tego, co lubisz? Naprawdę. Nie zamienisz się w kulkę jedząc chlebek czy bułkę, pod warunkiem, że będziesz wiedział jak tego uniknąć! Wystarczą małe zmiany żywieniowe, o które zadbaliśmy planując Dietę Standardową. 

Dieta luzu i kompromisu. Skąd ten pomysł?

Już trzy lata temu nasz zespół zastanawiał się nad taką formą cateringu. Pomysł na dietę pochodzi jednak od nikogo innego jak – naszych klientów. Wielu z nich stawia swoje pierwsze kroki w kierunku zdrowego odżywiania. Nie zawsze są oni przekonani do wyboru cateringów pełnych warzyw czy roślin. Choć zależy nam na tym samym, czyli zdrowym gotowaniu i jedzeniu, zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy są przyzwyczajeni do radykalnych zmian. Rozumiemy to – my też kiedyś zaczynaliśmy przygodę ze zdrową dietą. Niech pierwszy napisze komentarz ten, komu nie zdarzyło się zamarzyć na diecie o jasnym pieczywie czy kopytkach! 

Jedzenie – zdrowa przyjemność

Naszą ideą jest tworzenie posiłków, które są smaczne i zdrowe. Uważamy, że powinniśmy celebrować jedzenie i delektować się nim i te czynności pozostawiamy tobie. Martwienie się o skład, kaloryczność, pomysły na danie – to jest po naszej stronie. Naszą najnowszą dietą pragniemy pokazać, że zdrowa dieta może trafić w preferencje każdych kubków smakowych. Nie musisz mieć od razu wiedzy dietetyka, jeśli chcesz zdrowiej się odżywiać. Z nami nauczysz się tego małymi krokami. Pamiętaj, każdy stopień wtajemniczenia żywieniowego jest fascynujący!

 2Pack – smaczne i zdrowe

Niewątpliwie to nasi klienci zainspirowali nas do ułożenia nowej diety. Właśnie oni są dla nas największą inspiracją! Stworzyliśmy więc dietę, która jest odpowiednia na każdą kieszeń, a składniki w niej zawarte są łatwo dostępne, powszechnie znane i przystępne cenowo. Dzięki naszym podopiecznym oferta Slow Chefa staje się o wiele bardziej różnorodna.

Ramię w ramię ze Slow Chefem

Stworzyliśmy Dietę dla Początkujących, ponieważ chcemy zadbać o zdrowie naszych podopiecznych, dbając również o ich portfel i słuchając, jakie dają nam informacje zwrotne. Catering dla Początkujących został również stworzony z myślą o robieniu małych kroczków. Rozumiemy, jak to jest próbować różnych diet, nie zawsze łatwo jest znaleźć coś dla siebie. Wiemy,  że wprowadzenie zdrowych nawyków w życie bywa trudne. 

Przychodzimy zatem na ratunek! Dieta Standardowa to dieta idealna na początek przygody z dietą oraz dla każdego, kto od czasu do czasu chciałby sobie „normalnie zjeść”. Smaczny, zdrowy, pełny codziennych potraw, które znasz i lubisz. Zbyt piękne, żeby było prawdziwe? Nie, to właśnie nasza Dieta Standardowa!

Przeczytaj też:

Jeśli chcesz na bieżąco widzieć więcej potraw Diety Standardowej:

Comments:0

Dodaj komentarz