jak przestrzegać diety, slow chef catering dietetyczny szczecin

Jak przestrzegać diety?

Przed Tobą kolejne podejście? Już tyle razy się nie udało, że ręce opadają? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie nasz poradnik! Jest to wyluzowany poradnik, który przede wszystkim ma na celu zdjęcie z Ciebie ciężaru, który zazwyczaj generuje słynne przejście na dietę. Chcemy Ci pokazać, że wcale nie musisz nigdzie (prze)chodzić. Pierwszą rzeczą jest przemeblowanie w głowie. No to lecimy!

Wyrzuć słowo dieta ze słownika

Dieta to słowo, które powoduje od razu negatywne skojarzenia: przykry obowiązek, ograniczenia i przestrzeganie reguł, które nam nie pasują. Te skojarzenia prowadzą do skupienia się wyrzeczeniach. A to wcale nie o to chodzi! Zamiast słowa „dieta” używaj sformułowania nawyki żywieniowe. Brzmi zdecydowanie lżej i jakoś tak bardziej przystępne.

jak przestrzegać diety, slow chef szczecin, dieta pudełkowa

Zaplanuj to… z cateringiem dietetycznym Slow Chef!

Jeśli chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, to warto zacząć od planu. I pamiętaj, że żaden pomysł nie jest głupi. Chcesz planować posiłki w kalendarzu z brokatowym jednorożcem? No pewnie! Wolisz wydrukować sobie plan i przyczepić na lodówce. Jasne! A może wolisz mieć wszystko w telefonie? Też super. Każda droga jest dobra.

Rozplanowane posiłki i zakupy chronią przed podjadaniem. Przede wszystkim, jeśli masz lodówkę pełną dobrych rzeczy, z których możesz skomponować posiłki, to nie przyjdą Ci do głowy przekąski typu fast.

Jest jedno ale…

Wiemy doskonale, że takie rozplanowanie wymaga bardzo dużo czasu i samozaparcia. Ileż to już brokatowych planerów poszło w kąt?

Dlatego wchodzimy my, cali na biało i mamy dla Ciebie nasz catering dietetyczny Slow Chef. Oczywiście zawsze możesz mieć pod ręką ogórka czy rzodkiewkę, ale kto by się tym przejmował, kiedy to wszystko dostarczamy my i to pod same drzwi!

 jak przestrzegać diety, slow chef catering dietetyczny szczecin

Zaplanuj to z nami! Możesz sobie wybrać ilość dań oraz ilość dni. Wszystko tak, jak chcesz.

Małe kroki, czyli ja sam/a!

Samodzielne zakupy oczywiście zawsze wchodzą w grę. Teraz wyjmij swój przyrząd do planowania i podziel produkty na dni. Najlepiej tak na dwa dni do przodu. Wtedy nie będziesz musieć na bieżąco się zastanawiać co dalej. No i tutaj wchodzi temat przygotowania. Nie będziemy Cię czarować. Trzeba poświęcić na to czas. Jeśli sobie nie przygotujesz, to nie zjesz. Jest to prosta sprawa.

Ale kiedy już zataszczysz wszystkie produkty do domu i rozłożysz je w kuchni, to z pewnością pierwsze co Cię uderzy to różnorodność barw. Czerwone rzodkiewki, zielone ogórki, soczyście czerwony arbuz czy też zielona sałata. I świetnie! W końcu jemy oczami. Planowanie z takimi pięknymi pachnącymi produktami będzie dla Ciebie dużo przyjemniejsze. Poczuj się jak strateg!

Jeśli czujesz, że utkniesz na tym etapie, to zapraszamy do menu Slow Chefa. U nas znajdziesz smaczne propozycje, które będą na Ciebie czekać codziennie pod drzwiami.

Z nami nie poczujesz, że jesteś na diecie!

Wiesz co jest fajne? Z nami wcale przecież nie musisz zaczynać od pełnego miesiąca. Możesz spokojnie zamówić sobie dietę na tydzień. Wtedy po prostu musisz tylko otworzyć drzwi, bo na Twojej wycieraczce już czekają nasze cateringowe pudełka wypełnione po brzegi pysznościami!

I jeszcze jedna ważna rzecz! Z nami nie poczujesz diety. Komponujemy posiłki w taki sposób, że wszystko jest pyszne, dostarcza Ci energii do pracy i działania. Wypadkową tego jest utrata zbędnych kilogramów, dużo więcej czasu na przyjemności oraz wygoda.

jak przestrzegać diety, slow chef catering dietetyczny szczecin

Przeczytaj również: