slow chef, catering do pracy, szczecin

Catering dietetyczny do biura Slow Chef

W zeszłym roku home office opanował wiele film i zmienił naszą przestrzeń domową. Zaczęliśmy szukać w mieszkaniach miejsca na biurka. Od tamtego czasu powstało tysiące memów obrazujących pracę w domu. Pośmialiśmy się. Czasem był to też śmiech przez łzy. 

Jednakże z czasem wszystko zaczęło wracać do normalności i wróciliśmy do biur. Dla jednych były to przykre powroty, dla innych w końcu oddech od pracy w warunkach domowych, które nie zawsze były komfortowe. 

Niestety z roku na rok praca pochłania nam coraz więcej czasu. Stąd też u wielu osób oddech ulgi, że home office dobiegł końca. Często okazuje się, że doba jest za krótka i ciężko zmieścić w niej wszystkie aktywności, które chcemy. Najczęściej pierwszą rzeczą, która schodzi na dalszy plan, jest gotowanie i zdrowe jedzenie. Na talerzu zaczynają lądować przypadkowe produkty, które najczęściej są szybkie w przygotowaniu i niezbyt zdrowe. 

Jak jeść zdrowo w pracy?

Jeśli w pobliskim sklepie masz sprawdzone już wszystkie produkty, a waga zaczyna pokazywać dodatkowe kilogramy, to oznacza, że musisz zacząć myśleć o tym, co masz na talerzu. O ile bułka z kabanosem raz na jakiś czas nie zaszkodzi, to chwytanie czego popadnie przez dłuższy czas, nie jest dobrym pomysłem.

Dodatkowo ze sklepowych półek krzyczą do nas różne batony, słone przekąski i słodzone napoje. Wszystkie te pokusy kolorowo ustawione przy kasie tylko czekają, aż się złamiesz i skusisz. No i bum: 5 kg na wadze więcej.

A przecież może być całkiem inaczej. I jest na to naprawdę prosty sposób. Catering dietetyczny Slow Chef!

Przyjrzyjmy się zaletom takiego rozwiązania:

Pudełka jadą z Tobą do pracy

Pod osłoną nocy dowozimy pod Twoje drzwi pudełka ze smacznymi posiłkami, a Ty wychodząc zabierasz je do pracy! Proste, prawda?

slow chef, catering do pracy, szczecin

Oszczędność czasu

Jest to niewątpliwe główna zaleta. Nie musisz przygotowywać posiłków, tracić czasu w kolejkach sklepowych i w kuchni. Jednostkowo wydaje się, że wcale nie zajmuje to wiele czasu, ale kiedy rzeczywiście się temu przyjrzysz, to się okazuje, że w skali tygodnia oszczędzasz wiele godzin!

Spokojna głowa

W obecnych czasach mamy naprawdę dużo na głowie. Skreśl ze swojej listy obowiązków gotowanie i zakupy a poczujesz się jedną nogą na wczasach all inclusive. Po prostu nie musisz już pamiętać o odwiedzinach w spożywczym. Masz więcej czasu na przyjemności!

Jesz zdrowo

Oczywiście możesz powiedzieć, że przecież jest jedzenie na dowóz z różnych restauracji i barów. Jasne, że jest! Ale czy codzienne jedzenie burgerów, pizzy, makaronów i innych kebabów jest naprawdę zdrowe? W dodatku na dowóz masz tylko jedno danie obiadowe. A gdzie reszta posiłków? Z cateringiem dietetycznym jesz zdrowo od samego rana aż do wyjścia z pracy. Slow Chef zostanie też z Tobą w trakcie nieoczekiwanych nadgodzin!

slow chef, catering do pracy, szczecin

Lepsze wyniki w pracy

Byle jakie jedzenie lub jego brak w ciągu dnia powodują spadki koncentracji, senność i gorszą wydajność. I tutaj kolejna kawa nie pomoże, bo ten spadek formy spowodowany jest brakiem regularnego jedzenia. Zwłaszcza jeśli masz wymagającą pracę, to po prostu musisz jeść. Nie ma innej rady. A wspomniana kolejna kawa wprawi Cię tylko w stan rozdrażnienia i rozstroi Twój organizm.

slow chef, catering do pracy, szczecin

Jak wybrać dietę dla siebie?

Jeśli nie wiesz, jaką dietę wybrać, to zapraszamy na rozmowę z naszą dietetyczką. Podpowiemy Ci kaloryczność oraz dobierzemy rodzaj diety do potrzeb Twojego organizmu i stylu życia.

Przeczytaj również: 

Comments:0

Dodaj komentarz