“Dieta Superfoods pomogła mi zajść w ciążę”, czyli kolejny wywiad z naszą Klientką

Kolejną osobą, która opowiedziała nam o korzystaniu z naszej diety pudełkowej jest Pani Anna Kujawska. Dieta pudełkowa Slow Chef pomogła Pani Ani osiągnąć imponujące efekty, dlatego bardzo się cieszymy, że Pani Ania postanowiła podzielić się z nami swoją historią! Sprawdźcie sami. 🙂 

Korzystam z diety pudełkowej Slow Chef od:

Dieta pudełkowa Slow Chef jest ze mną w październiku 2017 roku i korzystałam z niej wiele miesięcy. Następnie zrobiłam sobie przerwę, aby wrócić do cateringu w 2020 r.

Na co dzień zajmuję się:

Jestem przedstawicielem handlowym. Obecnie przebywam na urlopie macierzyńskim, wychowuję córkę i spodziewam się drugiego dziecka.

Wybrałam dietę:

Pierwszą dietą jaką wybrałam była Diecie Superfoods. W trakcie trwania drugiej ciąży, kiedy dowiedziałam się, że mam cukrzycę ciążową, wróciłam do Slow Chef i wybrałam Dietę dla kobiet w ciąży, połączoną z Dietą z niskim indeksem glikemicznym.

Dieta, którą wybrałam jest najlepsza dla mnie, ponieważ:

Tak naprawdę to Dieta Superfoods pomogła mi zajść w pierwszą ciążę. To dzięki niej nie tylko szybko zgubiłam zbędne kilogramy, ale także mój stan zdrowia bardzo się poprawił, o czym świadczą lepsze wyniki badań.

Wybrałam dietę pudełkową, ponieważ

Kiedy przy drugiej ciąży wykryto u mnie cukrzycę ciążową, nawet przez moment nie zastanawiałam się i skontaktowałam z Slow Chef. Nie zawiedli i tym razem. Mimo że mój przypadek nie jest standardowy, Slow Chef dba nie tylko o mnie, ale także o moje drugie dziecko i poziom cukru. 🙂 Dzięki temu nie muszę się martwić, co mogę, a czego nie mogę zjeść. Ponadto codzienne dostarczanie starannie przygotowanych 5 zbilansowanych posiłków daje mi olbrzymi komfort. Mogę spokojnie poświecić swój wolny czas starszej córce. Mam pełne zaufanie do cateringu Slow Chef.

Jakie efekty przynosi dieta pudełkowa Slow Chef? 

Po raz pierwszy stosując dietę udało mi się łatwo i przyjemnie zgubić aż 14 kg! Obecnie będąc w ciąży nie tylko mój cukier się unormował, nie ma potrzeby podawania insuliny co jest dla mnie bardzo ważne. Ponadto jem zdrowo i smacznie.

Czy na diecie można się najeść?

Oczywiście, że tak! Czasem mam wrażenie, że wszystkiego nie zjem! Można rzec, że jemy to wszystko we trzy 🙂  Ja, moja 16-miesięczna córka i druga córka w brzuchu.

Dieta pudełkowa Slow Chef sprawiła, że moje życie stało się:

Prostsze, smaczniejsze i kulinarnie bardziej urozmaicone.

Czy dieta pudełkowa Slow Chef jest mniej smaczna od tradycyjnej kuchni?

Dieta pudełkowa Slow Chef nie tylko jest bardzo smaczna, ale i bardzo zdrowa.

Moje ulubione danie to:  

Ciężko stwierdzić, bo mam wiele ulubionych potraw. Kocham te mleczne śniadania i każdego dnia czekam na nie z niecierpliwością, ale też pieczone jabłka na podwieczorek – to jest MISTRZOSTWO.

Jeśli Ty również chcesz osiągnąć takie rezultaty jak Pani Ania, to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą cateringową! Zapraszamy również do śledzenia naszych wpisów w mediach społecznościowych – na Facebooku oraz na Instagramie.