Wybieram Slow Chef Catering Dietetyczny – część VI

W Nowym Roku wracamy do Was z nowym wywiadem. Dziś prezentujemy rozmowę ze szczecińskim piwowarem, panem Michałem Bartosikiem z Nowego Browaru w Szczecinie. Pan Michał jest jednym z naszych pierwszych klientów, który potwierdza, że dieta pudełkowa ze Szczecina to dobry wybór. Pan Michał pierwszy raz korzystał z diety w 2017 r. i lubi nas do dziś 🙂 Efekty, jakie osiągnął Pan Michał są imponujące. Przekonajcie się sami! 🙂

Pierwszy raz skorzystałem z diety pudełkowej:

we wrześniu 2017 r. i dieta pudełkowa ze Szczecina, którą wybrałem pozostała ze mną nieprzerwanie aż do wakacji 2018 r. Dziś korzystam z diety pudełkowej raz na jakiś czas.

Na co dzień…

jestem piwowarem w browarze restauracyjnym.

Wybrałem dietę…

Superfoods

Dieta pudełkowa ze Szczecina jest najlepsza dla mnie, ponieważ…

zawiera wszystkie produkty spożywcze, które lubię, a dodatkowo oferuje wiele tzw. „superfoodów”.

Wybrałem dietę pudełkową Slow Chef, ponieważ…

chciałem sobie ułatwić życie oraz zrzucić zbędne kilogramy. Gotowy catering dietetyczny ze Szczecina nie nudzi, co jest bardzo pomocne bo trudniej się zniechęcić a dodatkowo pomaga oszczędzić czas.

Jakie efekty przynosi dieta pudełkowa ze Szczecina?

Dzięki diecie pudełkowej udało mi się zrzucić ok. 30 kg oraz pomogła mi się przyzwyczaić do regularnego żywienia. Powtarzana w okresach poświątecznych lub pourlopowym, czyli wtedy kiedy pozwalam sobie na większe odstępstwa żywieniowe, pomaga organizmowi wrócić do normy.

Czy na diecie można się najeść?

Zdecydowanie. Każdy kto kiedykolwiek był na diecie wie, że organizm musi się przystosować do nowych nawyków żywieniowych. W moim przypadku ten czas był bardzo krótki a to dzięki zróżnicowanemu jadłospisowi oraz dopasowaniu go do moich wymagań i upodobań.

Dieta pudełkowa ze Szczecina sprawiła, że moje życie stało się…

przede wszystkim prostsze, gdyż codzienne dostaję gotowe menu na cały dzień. Nie muszę się martwić o robienie zakupów, o to czy nadmiar zakupów się nie zmarnuje oraz o czas na przygotowanie posiłków. Dzięki temu mam więcej czasu na własne zainteresowania i hobby.

Czy catering dietetyczny jest mniej smaczny od tradycyjnej kuchni?

Nie jest mniej smaczny, wręcz przeciwnie. Niektóre potrawy są smaczniejsze w wersji cateringowej, dzięki zastosowaniu innych, zdrowszych dodatków i przypraw.

Moje ulubione danie to…

ciężko mi wybrać ulubione danie, tyle smacznych dań spróbowałem przez cały okres stosowania cateringu. Do ulubionych dań zaliczyłbym: śliwki w czekoladzie, kuskus z owocami, smalczyk z fasoli, frittatę, kurczaka w pomarańczach, Budda bowl. Gdybym miał wymienić wszystkie to chwilę by to trwało.

Comments:0

Dodaj komentarz