Wybieram Slow Chef Catering Dietetyczny – część V

Nowy miesiąc, nowy wywiad 🙂 Tym razem publikujemy rozmowę z jedną z naszych stałych klientek – Panią Joanną Łucką. Pani Joanna jest osobą zapracowaną, jak również bardzo aktywną kulturalnie. Zobacz, co Pani Joanna najbardziej ceni w Slow Chef Catering Dietetyczny. Musimy przyznać, że bardzo dobrze rozumiemy się z Panią Joanną, sprawdźcie sami, dlaczego. 🙂

 

Korzystam ze Slow Chef Catering Dietetyczny od:

kwietnia 2019 roku.

Na co dzień zajmuję się:

tłumaczeniami w międzynarodowej jednostce wojskowej, ponadto pracuję jako lektorka języka niemieckiego, działam jako metodyk oraz prowadzę stacjonarne i online’owe szkolenia dla nauczycieli języków obcych.

Wybrałem dietę:

Dietę Superfoods na przemian z Dietą Wegetariańską+ryby.

Dieta ta jest najlepsza dla mnie, ponieważ

uwielbiam owoce i warzywa, staram się nie jeść potraw ze składników wysoko przetworzonych i smażonych, również mięso jadam okazjonalnie. Obie diety to szeroki wachlarz potraw ze świeżych i urozmaiconych składników.

Wybrałam Slow Chef Catering Dietetyczny, ponieważ 

doba składa się tylko z 24 godzin, a ja mam planów na przynajmniej dwa razy tyle. Dużo pracuję, a po pracy aktywnie biorę udział w życiu kulturalnym miasta. Mimo natłoku obowiązków i pełnego kalendarza chcę jeść zdrowo i smacznie. Szkoda mi czasu na stanie w kolejkach i w kuchni. Ponadto w weekendy często jestem w podróży, co jeszcze do niedawna przekładało się na pustą lodówkę w niedzielę i kiepskie wybory żywieniowe w poniedziałek. Nie ukrywam również, że moje umiejętności kulinarne nie zachwycają, przez co zamykałam się w wąskim spektrum potraw, które jestem w stanie szybko przyrządzić. Dodam również, że świadomie wybrałam firmę szczecińską, ponieważ zależy mi na tym, aby wspierać lokalne przedsięwzięcia tworzone przez ludzi z pasją.

Jakie efekty przynosi dieta?  

Jem zdrowo, smacznie i regularnie.

Czy na diecie można się najeść?

Oczywiście 🙂 Przede wszystkim dieta nie oznacza tylko próby schudnięcia, lecz przede wszystkim zdrowy zbilansowany sposób odżywiania!

Slow Chef Catering dietetyczny sprawił, że moje życie stało się 

bardziej urozmaicone kulinarnie – codziennie rano czeka na mnie przed drzwiami 5 niespodzianek 🙂 Ponadto udaje mi się więcej wycisnąć z każdego dnia, mam więcej czasu dla osób mi bliskich i więcej przestrzeni na rzeczy fajne.

Czy catering dietetyczny jest mniej smaczny od tradycyjnej kuchni?

Zdecydowanie nie. Mam trochę na bakier z tradycyjną polską kuchnią – za dużo mięsa, smażonych i gotowanych potraw, wolę świeżość. Slow Chef to świetne antidotum dla zmęczonych polskich żołądków.

Moje ulubione danie w Slow Chef Catering Dietetyczny to: 

pieczone bataty 🙂

Comments:0

Dodaj komentarz