Slow Chef to aż 8 rodzajów gotowych programów dietetycznych oraz program z  Wyborem Menu 

.

W Slow Chef wybór należy do Ciebie!

Poznaj nasze  bestsellery 

Program z Wyborem Menu

Dopasuj dietę do swoich potrzeb. Wybierz od 3 do 8 posiłków i skomponuj swoje menu spośród aż 20 dań dziennie!

Dowiedz się więcej

Dieta Standardowa

Dla osób, które rozpoczynają przygodę ze zdrowym stylem życia i chcą metodą małych kroczków wprowadzić zmiany w diecie! 

Dowiedz się więcej

Dieta Wegetariańska

Dla tych, którzy wykluczyli ze swego menu mięso, ryby i owoce morza, pozostawiając w nim nabiał i jaja.

Dowiedz się więcej

Witaj w Slow Chef!

Dieta pudełkowa z dostawą w całej Polsce!


25

Jesteśmy lokalni i większość naszych dostawców też!

Codziennie łączymy założenie zdrowotne i dietetyczne z ideą slow food. Bazuje ona na smakowaniu jedzenia, lokalności i sezonowości. U nas wszystko jest połączone, więc otrzymujesz najlepsze jedzenie komponowane pod okiem dietetyczki i świetnych kucharzy.

slow-chef-food-jesien-art3

Slow Chef i Slow Food

Codziennie łączymy założenie zdrowotne i dietetyczne z ideą slow food. Bazuje ona na smakowaniu jedzenia, lokalności i sezonowości. U nas wszystko jest połączone, więc otrzymujesz najlepsze jedzenie komponowane pod okiem dietetyczki i świetnych kucharzy.

bezpieczenstwo-pracy-slow-chef-catering-dietetyczny-szczecin1

Coś więcej niż policzone kalorie!

Nasze dania to nie tylko idealnie wyliczone kalorie. Do przygotowywania dań stosujemy produkty regionalne i sezonowe owoce i warzywa. Składy wszystkich produktów sumiennie sprawdzamy!

dieta-oczyszczajaca-organizm-slow-chef-szczecin-min

Smacznie dla wegetarian

Mamy aż 2 wegetariańskie diety. To wyjątkowe i smaczne kompozycje, które zachwycają naszych vege friendly Klientów. Nasze diety są skomponowane, tak by dostarczyć niezbędnych składników odżywczych.

2

Z mięsem też gotujemy!

Wolisz mięso? Żaden kłopot. Mamy również diety z mięsem w towarzystwie lokalnych, sezonowych warzyw i dodatków. Nasze mięso pochodzi od sprawdzonych dostawców, więc jest smaczne, ale przede wszystkim zdrowe.

41

Z nami oszczędzasz czas

Z tym czasem to jest tak, że zawsze jest go za mało. I wtedy pod Twoimi drzwiami pojawiamy się my i dajemy Ci dodatkowe godziny! Nie musisz już stać w kuchni, w kolejce w sklepie i przy zmywaniu. Masz dodatkowy czas!


WAHASZ SIĘ?

Zamów dzień próbny i sprawdź teraz!

Zamów dzień próbny

w cenie już od 57 zł

Catering dietetyczny Szczecin i Poznań

Catering dietetyczny Slow Chef dla Ciebie

Jesteśmy lokalnym cateringiem, który został stworzony w Szczecinie. Naszą dietę pudełkową dostarczamy catering w całej Polsce. Obecnie dojeżdżamy już do ponad 9 tys. miejscowości.

W zgodzie z ideą Slow Food

Nasz catering dietetyczny powstał w zgodzie z ideą slow food. To podejście do jedzenia powstało we Włoszech i polega przede wszystkim na smakowaniu jedzenia, celebrowaniu go oraz korzystaniu z lokalnych dostawców i sezonowych warzyw i owoców. I my to włoskie podejście przenieśliśmy do naszego prawie nadmorskiego Szczecina. Od początku istnienia mamy ambitne założenia dietetyczne i zdrowotne, dzięki temu każda z naszych 8 diet oraz Program z Wyborem Menu są fantastycznie dopracowane.

W pudełkach jest bogactwo warzyw, owoców i przede wszystkim lokalności. Uwielbiamy to! Lokalność to przede wszystkim społeczność naszych dostawców, których znamy od lat i mamy pewność, że łączą nas takie same wartości: dbałość o produkt, opieka nad nim i brak sztucznych dodatków. W naszej diecie znajdziesz także nasze autorskie wariacje na temat regionalnych potraw: chociażby paprykarz szczeciński Slow Chefa. Nasza duma!

Nasze pudełka są wręcz napakowane warzywami, owocami, strączkami, nasionami i pestkami, a także zdrowymi olejami roślinnymi. Dla nas „smacznie i zdrowo” to nie tylko hasło, ale także coś, co praktykujemy codziennie. Wierzymy, że zdrowe odżywianie to coś więcej niż dokładne wyliczenie kalorii. A co najważniejsze, uważamy też, że warzywa i owoce to składniki, które łatwo można pokochać.

Slow Chef to aż 8 diet do wyboru oraz Program z Wyborem Menu!

W naszej ofercie znajdziesz 8 diet oraz Program z Wyborem Menu. Zacznijmy od diet z mięsem, których w naszej ofercie znajdziesz aż 6. Zwracamy na to uwagę, ponieważ czasem jesteśmy myleni z cateringiem tylko bezmięsnym. Ale to nie jest prawda! W naszych dietach mięso oraz ryby występują. I to jakie! Smaczne, ze sprawdzonych źródeł i z ograniczoną ilością sztucznych dodatków.

 

Blog Slow Chefa

Zapraszamy do lektury naszego bloga

Strona główna

Updated on 2024-03-04T12:22:37+00:00, by njmichalak.