Kilka słów o nas

Jedzenie slow food - zdrowy trend

20170717-_DSC9422

Slow Chef Catering Dietetyczny z siedzibą w Szczecinie jest firmą powstałą w 2017 roku. Zajmujemy się przygotowywaniem i dostarczaniem posiłków w ramach indywidualnego cateringu dietetycznego. W czym kryje się nasz indywidualizm? Spokojnie – nie są to tylko puste słowa. Dobieramy posiłki wedle Waszego gustu i potrzeb. Sami ustalacie kaloryczność i rodzaj diety spośród czterech wariantów – diety standardowej, bezglutenowej, bezlaktozowej i wegetariańskiej, jak również wybieracie produkty, które wyeliminujemy z Waszej diety. Największą naszą zaletą jest uwzględnienie alergii i nietolerancji pokarmowych, chorób i przypadłości w ten sposób, że z każdej diety eliminujemy produkty, których nie możesz spożywać.  Dzięki temu oferowana przez nas dieta pudełkowa jest w stu procentach bezpieczna, a poprzez przygotowywanie posiłków przed samą dostawą – zawsze świeża i pyszna. Propagujemy modę na zdrowie – oferujemy jedzenie przyrządzane zgodnie z ideą slow food w najlepszej odsłonie. Pysznie, smacznie, tanio i indywidualnie. Czego chcieć więcej?

 

 

Założycielem firmy Slow Chef jest Natalia Michalak, specjalista dietetyk, magister prawa, członkini organizacji Slow Food convivium Szczecin, prywatnie pasjonatka zdrowego stylu życia. Swoją pasję do szerzenia idei zdrowego żywienia odkryła wiele lat temu i przez cały ten czas rozwija ją w życiu osobistym, jak i zawodowym. Od 2013 r. związana z organizacją Slow Food, w której działalności aktywnie uczestniczy. W 2014 r. ukończyła fakultet z zakresu dietetyki poszerzając swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie racjonalnego żywienia człowieka. Doświadczenie zawodowe zdobywała w najlepszych szczecińskich hotelach i restauracjach. W Slow Chefie zajmuje się zapewnieniem połączenia dobrego smaku z zasadami prawidłowego żywienia.

Co oferujemy?


Przygotowujemy catering dietetyczny obejmujący zestaw 5 odpowiednio zbilansowanych posiłków na cały dzień. Nasze potrawy dostarczane są po wcześniejszym ustaleniu z klientem odpowiedniej godziny oraz miejsca dowozu. Jeden zestaw obejmuje wyżywienie na cały dzień - uwzględnia śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.

Odpowiednie zbilansowanie dań pozwala zapomnieć o konieczności samodzielnego przyrządzania jakichkolwiek posiłków w ciągu dnia. Jedzenie dostarczone przez Slow Chef jest gotowe do spożycia natychmiast lub przygotowane jedynie do podgrzania. Możesz w każdej chwili zamówić  posiłki dietetyczne z dostawą do domu – szybko i wygodnie.

Staramy się w najpełniejszy sposób urozmaicać diety w zależności od Twoich preferencji. Tradycjonaliści jadać będą klasyczne polskie dania, natomiast dla miłośników nowoczesnej kuchni, proponujemy rodzime potrawy w urozmaiconej odsłonie. U nas nigdy nie brakuje różnorodności. Nie chcemy ograniczać wyborów wspaniałych smaków i aromatów, dlatego proponujemy także jedzenie slow food w egzotycznej odsłonie z najdalszych zakątków świata.

Jakich produktów używamy?


Używamy warzyw i owoców sezonowych, co pozwala naszym klientom cieszyć się bogactwem smaków najwyższej jakości produktów, posiadających najwięcej wartości odżywczych w danym momencie.

Do przyrządzania naszego pysznego i dietetycznego jedzenia używamy najzdrowszych tłuszczy nieprzetworzonych, czyli tych z pierwszego tłoczenia. Dodajemy także te tłoczone na zimno, wytwarzane z plonów pochodzących z upraw ekologicznych. W procesie obróbki cieplnej używamy jedynie tłuszczów, które nie podlegają degradacji w procesie podgrzewania.

Przy przyrządzaniu wszystkich posiłków stosujemy jaja od kur z wolnego wybiegu, dla jak najlepszej jakości powstałych z nich potraw.

O nas

Updated on 2017-07-17T16:01:51+00:00, by njmichalak.